window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-XDW88Z1Q4J'); Hopp til hovedinnhold
Probea
illustration

Kontakt oss

Frode
Gresseth

Leder for handel og industri

908 46 681
frode.gresseth@probea.no

Celine Flo

Celine
Flo

Leder for bolig og omsorg

922 28 818
celine.flo@probea.no

Jens Kroepelien

Jens Petter V.
Kroepelien

Leder for kultur, utdanning og helse

982 24 622
jens.kroepelien@probea.no

Mats Barstad
Mathiesen

Leder for kontor og hotell

959 60 420
mats.barstad.mathiesen@probea.no

Portrett Lenn Solheim

Lenn M.
Solheim

Økonomi- og
regnskapssjef

908 206 18
lenn.solheim@probea.no

Steinar W. A.
Jarlsbo

Daglig leder, prosjektleder
og eier

971 12 400
steinar.jarlsbo@probea.no

Håvard Slaatten

Håvard
Slaatten

Styreleder, prosjektleder
og eier

900 46 570
havard.slaatten@probea.no