PROBEA AS – Telefon: 41 48 50 00

Epost: post@probea.no | Besøksadresse: Biskop Gunnerus’ gate 14A 0185 OSLO | Postadresse: Postboks 111 Sentrum 0102 OSLO

Nærmeste stopp for kollektivtransport: Jernbanetorget/Oslo S | Nærmeste parkeringshus: Oslo S P-hus

Administrasjon

Øystein E. Johansen

Øystein E. Johansen

Administrerende direktør
Håvard Slaatten

Håvard Slaatten

Prosjektleder/Partner

Tlf. 900 46 570
havard.slaatten@probea.no

Gabriella Bastiani

Gabriella Bastiani

Administrasjonssjef

Våre dyktige medarbeidere

Agnieszka Weglinska

Agnieszka Weglinska

Assisterende prosjektleder
Anders Løkke

Anders Løkke

Prosjektleder

Tlf. 958 06 866
anders.lokke@probea.no

Angelica Thomsen

Angelica Thomsen

Prosjektleder
Celine Flo

Celine Flo

Assisterende prosjektleder

Tlf. 922 28 818
celine.flo@probea.no

Frode Gresseth

Frode Gresseth

Assisterende prosjektleder

Tlf. +47 908 46 681
frode.gresseth@probea.no

Geir Antonsen

Geir Antonsen

Prosjektleder

Tlf. 906 58 130
geir.antonsen@probea.no

Geir Haugan

Geir Haugan

Prosjektleder

Tlf. 478 88 080
geir.haugan@probea.no

Hilde Norheim

Hilde Norheim

Prosjektleder

Tlf. 959 63 230
hilde.norheim@probea.no

Håkon Harto Reisvang

Håkon Harto Reisvang

Prosjektleder

Tlf. 966 26 622
hakon.reisvang@probea.no

Ingrid Karlsen

Ingrid Karlsen

Prosjektleder

Tlf. 934 41 493
ingrid.karlsen@probea.no

Jean Hai Tran

Jean Hai Tran

Prosjektleder

Tlf. 995 34 504
jeanhai.tran@probea.no

Jens Petter Viste Kroepelien

Jens Petter Viste Kroepelien

Leder Bygg offentlig og Prosjektleder

Tlf. 982 24 622
jens.kroepelien@probea.no

Kine Hultin

Kine Hultin

Tilbud- og markedsleder

Tlf. 938 87 354
kine.hultin@probea.no

Lovise Hjortdal

Lovise Hjortdal

Prosjektleder

Tlf. 926 17 366
lovise.hjortdal@probea.no

Ole Bent Børter

Ole Bent Børter

Prosjektleder

Tlf. 922 57 938
ole.bent.borter@probea.no

Samir Zjakic

Samir Zjakic

Prosjektleder

Tlf. 466 32 486
samir.zjakic@probea.no

Sigurd Ødegård

Sigurd Ødegård

Prosjektleder

Tlf. 911 66 443
sigurd.odegard@probea.no

Silje Ballo Lassesen

Silje Ballo Lassesen

Prosjektleder

Tlf. 957 44 376
silje.lassesen@probea.no

Stefan Hinic

Stefan Hinic

Assisterende prosjektleder

Tlf. 401 04 510
stefan.hinic@probea.no

Steinar W. A. Jarlsbo

Steinar W. A. Jarlsbo

Leder Bygg privat og Prosjektleder

Tlf. 971 12 400
steinar.jarlsbo@probea.no

Stian Mathisen

Stian Mathisen

Prosjektleder

Tlf. 974 97 395
stian.mathisen@probea.no

Sverre Haugedal

Sverre Haugedal

Prosjektleder

Tlf. 906 24 388
sverre.haugedal@probea.no

Tore Askilsrud

Tore Askilsrud

Prosjektleder

Tlf. 412 22 161
tore.askilsrud@probea.no

Øyvind Aass

Øyvind Aass

Prosjektleder

Tlf. 997 77 177
oyvind.aass@probea.no


Del denne siden: